Kam v Třebíči

Zde najdete něketré z možností jak strávit volný čas v Třebíči:

Příjezdová trasa do hotelu

Uličky židovského města jsou klikaté a nejsou vybaveny dostatečným orientačním systémem (snahy o zlepšení značení naráží na odpor památkářů). Z tohoto důvodu Vám velmi doporučujeme, abyste si vytiskli a vzali s sebou pro lepší orientaci mapku na této stránce (mapka pro osobní auta a mapka pro autobusy) - viz Více...

Více
 
Třebíčský zámek a Muzeum Vysočiny

Muzeum Vysočiny Třebíč sídlí v bývalém valdštejnském zámku, jenž byl přestavěn v 16. století z původně benediktinského kláštera, který se nachází v severozápadní části města nad levým břehem řeky Jihlavy.

Více
 
Třebíčské památky UNESCO

Není mnoho míst na světě, které může názorně doložit soužití křesťanské a židovské kultury již od 14 století v dochovaných písemnostech a dodnes dochovaných stavebních památkách. Právě v Třebíči toto soužití dokládají památky židovské a křesťanské kultury. K těm židovským sem patří zejména Židovská čtvrť a Židovský hřbitov, k těm křesťanským bazilika sv. Prokopa. Na seznamu kulturního dědictví UNESCO jsou tyto památky od r. 2003.

Více
 
Restaurace a kavárny v okolí hotelu

Hotel Joseph1699 není vybaven vlastní restaurací. V křivolakých uličkách židovského města je však řada útulných restaurací a kaváren, které čekají na Vaši návštěvu. Informace o nich, jejich jídelním lístku a jejich umístění můžete získat přímo na recepci hotelu.

Více
 
Cykloturistika na Vysočině v okolí Třebíče

Dalším turistickým lákadlem je cykloturistika - zejména údolí řeky Jihlavy včetně území kolem Dalešické přehrady a dále oblast typické Vysočiny na sever a západ od Třebíče s velmi malou hustotou provozu na komunikacích a malebnými klikatými silničkami.

Více
 
V Třebíči za kulturou

Hlavním organizátorem a iniciátorem třebíčské kultury je Městské kulturní středisko Třebíč. Mezi hlavní aktivity patří organizace divadelních a hudebních představení, koncertů, zábavných pořadů, festivalů, výstav nejrůznějších oslav. MKS Třebíč také provozuje turistická informační centra - na Karlově náměstí, dále u vchodu do Zadní synagogy v Židovském městě a na Třebíčském zámku.

Více
 
Památky a zajímavá místa v okolí Třebíče

Region Třebíčska není znám jen památkami UNESCO, ale dalšími památkami, které stojí za zhlédnutí. je to zejména zámek a zámecké zahrady v Moravských Budějovicích, zámek v Náměšti nad Oslavou a v Budišově, krásné je taky historické centrum města Jemnice. Na této stránce připojujeme stručný popis některých těchto míst.

Více
 
Městská věž

Městská věž při kostele sv. Martina je dominantou města Třebíče a je též dominantním prvkem výhledů na město z areálu hotelu Joseph1699. Věžní hodiny jsou jedny z největších v Evropě - během pobytu v našem hotelu tedy hodinky nepotřebujete. Z ochozu věže je překrásný pohled na město. Věž původně vznikla jako součást městského opevňovacího systému.

Více
 
 
Rezervace
Příjezd:
Odjezd:

Aktuality
Hledáte originální dárek pro Vaše nejbližší?

Věnujte zážitek dvoudenního pobytu v malebném prostředí Vysočiny a památkové zóny UNESCO!

Více

 
AKCE - sleva na odpočinkové pobyty

Využijte slevy na ubytování v našem hotelu. Vysočina a Třebíč je dobrý tip lokality na odpočinkový ...

Více

 
Sauna a infrasauna je pro Vás v hotelu připravena!

Relaxace v sauně při ubytování na Vysočině v našem hotelu pomůže překonat nástrahy chladného počasí

Více

 
Poznávejte židovskou kulturu v Třebíči aktivně - ochutnávejte, pečte a tancujte!

můžete si vybrat některý z originálních zážitkových balíčků

Více

 

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné