Článek Benda a Luňák vystavují

Dne 13:6.2013 uveřejnily Horácké noviny pěkný článek o aktuálních výstavách Petra Bendy a Hynka Luňáka, které probíhaly v našem hotelu

Více
 
Hotel Joseph 1699 ve vysílání ČT1

V pondělí 28. května 2012 ČT1 odvysílala další část z řady popisných pořadů o významných památkách - tentokrát o Třebíči

Více
 
Zlatá jeřabina – nominace přestavby budov hotelu Joseph1699 do přeshraniční soutěže

Již tradičně se v rámci kraje Vysočina konala anketa Zlatá jeřabina 2010. Letos byl zařazen do této soutěže i výběr soutěžících za kraj Vysočina do obdobné přeshraniční soutěže, kterou pořádá partnerský region Dolní Rakousko. Záchrana souboru budov chudobince v Židovské čtvrti v Třebíči (dnes hotel Joseph1699) je jeden ze dvou nominovaných projektů do této přeshraniční soutěže.

Více
 
Vysílání ORF Ö1 30.1. a 1.2.2011

Rakouské rádio ORF navštívilo v srpnu 2010 v rámci svého pořadu "Ambiente: Von der Kunst des Reisens" město Třebíč a mimo jiné také Hotel Joseph1699. Reportér Winfried Schneider svou návštěvou zmapoval třebíčskou Židovskou čtvrť a její krásy, které následně představil svým posluchačům v jeho hodinovém vysílání.

Více
 
Portál Vítejte na Vysočině 25.6.2010

Jako první uveřejnil informaci o našem hotelu turistický portál Vítejte na Vysočině - www.region-vysocina.cz, a to ještě před zahájením provozu hotelu dne 1.7.2010 (slavnostní otevření 28.7.2010)

Více
 
Účast v soutěži Stavba Vysočiny z rok 2010

Generální dodavatel rekonstrukce areálu budov hotelu Joseph1699 firma GREMIS s.r.o. přihlásila tuto stavbu do soutěže Stavba Vysočiny 2010 (stavební práce probíhaly od listopadu 2008 do května 2010) a to v kategorii Rekonstrukce a obnova. Odborná porota vybírala z několika projektů a tento projekt obdržel na slavnostním vyhlášení dne 9.6.2011 ve Spolkovém domě v Humpolci čestné uznání ve své kategorii.

Více
 
MF DNES - Vysočina 29.7.2010

Příspěvek v regionální příloze MF DNES redaktorky Michaely Šímové si všímá historie areálu budov hotelu, postupu rekonstrukce, která přeměnila zchátralý objekt na luxusní hotel a přikládá názory osobností, které "byly u toho".

Více
 
Senátor Vítězslav Jonáš na slavnostním otevření

Rádi jsme na slavnostním otevření hotelu přivítali senátora za kraj Vysočina pana Vítězslava Jonáše. Svým projevem dodal vážnost této příležitosti a na svých internetových stránkách se o tom neopomněl zmínit.

Více
 
Deník 30.7.2010

Příspěvek Evy Bártíkové v Deníku popisuje nově otevřený hotel jako velký přínos pro historické centrum a Třebíč vůbec a popisuje atmosféru slavnostního otevření.

Více
 
ČT24 - Události v regionech dne 16.8.2010

Vysílání Události v regionech (Praha) vysílané na ČT v pondělí 16.8.2010 - v části pořadu, která se týká evropských dotací. V zpravodajském příspěvku Radovana Daňka vystupuje městský architekt Ing.Arch. Lubomír herzán a znalec Třebíčské historie Prof. Rudolf Fišer.

Více
 
Horácké noviny dne 30.7.2010

Slavnostní otevření hotelu zaznamenal i regionální tisk. Příspěvek v Horáckých novinách od účastníka redaktora Milana Nohy dává akt otevření hotelu do souvislosti s předvolebním hemžením politických seskupení ucházejících se o vliv na radnici... regionálním

Více
 
 
Rezervace
Příjezd:
Odjezd:

Aktuality
Hledáte originální dárek pro Vaše nejbližší?

Věnujte zážitek dvoudenního pobytu v malebném prostředí Vysočiny a památkové zóny UNESCO!

Více

 
AKCE - sleva na odpočinkové pobyty

Využijte slevy na ubytování v našem hotelu. Vysočina a Třebíč je dobrý tip lokality na odpočinkový ...

Více

 
Sauna a infrasauna je pro Vás v hotelu připravena!

Relaxace v sauně při ubytování na Vysočině v našem hotelu pomůže překonat nástrahy chladného počasí

Více

 
Poznávejte židovskou kulturu v Třebíči aktivně - ochutnávejte, pečte a tancujte!

můžete si vybrat některý z originálních zážitkových balíčků

Více

 

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné