Kniha hostů

Kdo z populárních osobností veřejného života navštívil náš hotel v Třebíči na Vysočině? Některé hosty jsme si dovolili zaznamenat níže v knize hostů.

Koncert skupiny Schimmerle Klezmer Kabaret

Už tradičně u nás na terasách hotelu pořádalo dne 17.7.2015 Městské kulturní středisko v rámci festivalu "Oživené židovské město" koncert skupiny s židovskou tématikou. Tentokrát to byl koncert Schimmerle Klezmer Kabaret z Tábora.

Více
 
Mackie Messer Klezmer Band opět u nás

V pátek dne 12.7.2013 v rámci Oživeného Židovského města u nás na terasách hotelu MKS Třebíč opět uspořádalo večerní koncert této skupiny. Atmosféra byla vynikající i počasí vyšlo jak můžete vidět z fotografií nejen z koncertu

Více
 
V letních měsících 2012 proběhla v našem hotelu prodejní výstava obrazů  JOSEFA  HRUBEŠE

Malíř Josef Hrubeš (nar. 1946) je reprezentantem střední generace moravských výtvarníků – realistů, se zcela specifickým zaměřením své tvorby. Na rozdíl od většiny realistických malířů z Vysočiny věnuje Josef Hrubeš většinu pozornosti svému městu, konkrétně jeho části označované jako „staré židovské město“.

Více
 
Mackie Messer Klezmer Band na terasách hotelu

V sobotu dne 14.7.2012 v rámci akce Oživené židovské město připravilo Městské kulturní středisko Třebíč na terasách hotelu Joseph 1699 koncert klezmerové skupiny "Mackie Messer Klezmer Band". Neopakovatelnou večerní atmosféru koncertu Vám přiblíží několik fotografií

Více
 
Natáčení seriálu o památkách UNESCO v Třebíči

Ve dnech 25. až 28. července 2011 Česká televize natáčela v Třebíči pod režisérským vedením známého českého herce známého jako Filip Rubeš z Velmi křehkých vztahů pana Otto Kalluse třebíčskou část 13-ti dílného seriálu o památkách UNESCO v České republice. Další známý herec a dabér pan Miroslav Táborský se účastnil natáčení v roli průvodce celým seriálem.

Více
 
Rockové hvězdy skupiny NAZARETH

Rockové hvězdy skupiny NAZARETH zavítaly do našeho hotelu 19.11.2010 při příležitosti koncertu v Třebíči, který byl součástí jejich letošního turné po střední Evropě. Ubytován byl i celý doprovodný tým a včetně předkapely Geoff Tyson a doprovodného televizního štábu.

Více
 
Velvyslanec Tchaj-wanu v Třebíči

Na pozvání starosty města Třebíče MVDr. Pavla Heřmana navštívil dne 1.6.2011 město Třebíč velvyslanec Tchaj-wanu v České republice pan Dr. Jong-Jen CHIU z Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v Praze s manželkou a doprovodem. Po ubytování a úvodní recepci v reprezentativních prostorech hotelu Joseph1699 pan starosta a pan místostarosta Mgr. Pavel Pacal ukázali milým hostům nejvýznamnější třebíčské památky v okolí hotelu, včetně zadní synagogy.

Více
 
Houslista Václav Hudeček s manželkou

V říjnu 2010 byl v našem hotelu ubytován světoznámý houslista Václav Hudeček s manželkou při příležitosti koncertu, který se konal v zadní části židovské čtvrti.

Více
 
Slovenský Zlatý Slávik, Richard Müller - 4.června 2011

Jedna z nejvýznamnějších postav slovenské, potažmo československé hudební scény Richard Müller vystoupil na hudebním festivalu Zámostí 2011 v sobotu 4. června. Při té příležitosti se pan Müller se svými kolegy ubytoval v našeho hotelu. Vystoupení Richarda Müllera za pěkného počasí na hlavní scéně bylo součástí vyvrcholení celého festivalu.

Více
 
LÉTAJÍCÍ RABÍN na terasách hotelu Joseph1699

Dne 26.7.2011 se konal ve v rámci festivalu ŠAMAJIM Třebíč 2011 ve večerních hodinách na terasách našeho hotelu koncert klezmerové kapely Létající rabín z Prostějova, která hraje tradiční instrumentální hudbu východoevropských Židů. Počasí se nakonec umoudřilo a starodávné a okouzlující melodie se krásně nesly po terasách mezi stěnami domů hotelu, s krásným výhledem na večerní město s dominantou - osvětlenou městskou věží. Koncert pořádalo Městské kulturní středisko Třebíč

Více
 
Pan Zdeněk Svěrák st. v hotelu Joseph 1699

Při příležitosti 1. ročníku filmového festivalu Filmy pro Karla IV, který se konal ve dnech 11. až 17. července 2011 na Karlově náměstí v Kinematografu bratří Čadíků, využil služeb našeho hotelu populární český humorista, dramatik, scénárista, textař, herec a spolutvůrce českého génia Járy Cimrmana, pan Zdeněk Svěrák s manželkou.

Více
 
 
Rezervace
Příjezd:
Odjezd:

Aktuality
Hledáte originální dárek pro Vaše nejbližší?

Věnujte zážitek dvoudenního pobytu v malebném prostředí Vysočiny a památkové zóny UNESCO!

Více

 
AKCE - sleva na odpočinkové pobyty

Využijte slevy na ubytování v našem hotelu. Vysočina a Třebíč je dobrý tip lokality na odpočinkový ...

Více

 
Sauna a infrasauna je pro Vás v hotelu připravena!

Relaxace v sauně při ubytování na Vysočině v našem hotelu pomůže překonat nástrahy chladného počasí

Více

 
Poznávejte židovskou kulturu v Třebíči aktivně - ochutnávejte, pečte a tancujte!

můžete si vybrat některý z originálních zážitkových balíčků

Více

 

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné