Napsali o nás

Dne 13:6.2013 uveřejnily Horácké noviny pěkný článek o aktuálních výstavách Petra Bendy a Hynka Luňáka, které probíhaly v našem hotelu

Více
 

V pondělí 28. května 2012 ČT1 odvysílala další část z řady popisných pořadů o významných památkách - tentokrát o Třebíči

Více
 

Již tradičně se v rámci kraje Vysočina konala anketa Zlatá jeřabina 2010. Letos byl zařazen do této soutěže i výběr soutěžících za kraj Vysočina do obdobné přeshraniční soutěže, kterou pořádá partnerský region Dolní Rakousko. Záchrana souboru budov chudobince v Židovské čtvrti v Třebíči (dnes hotel Joseph1699) je jeden ze dvou nominovaných projektů do této přeshraniční soutěže.

Více
 

Rakouské rádio ORF navštívilo v srpnu 2010 v rámci svého pořadu "Ambiente: Von der Kunst des Reisens" město Třebíč a mimo jiné také Hotel Joseph1699. Reportér Winfried Schneider svou návštěvou zmapoval třebíčskou Židovskou čtvrť a její krásy, které následně představil svým posluchačům v jeho hodinovém vysílání.

Více
 

Jako první uveřejnil informaci o našem hotelu turistický portál Vítejte na Vysočině - www.region-vysocina.cz , a to ještě před zahájením provozu hotelu dne 1.7.2010 (slavnostní otevření 28.7.2010)

Více
 

Generální dodavatel rekonstrukce areálu budov hotelu Joseph1699 firma GREMIS s.r.o. přihlásila tuto stavbu do soutěže Stavba Vysočiny 2010 (stavební práce probíhaly od listopadu 2008 do května 2010) a to v kategorii Rekonstrukce a obnova. Odborná porota vybírala z několika projektů a tento projekt obdržel na slavnostním vyhlášení dne 9.6.2011 ve Spolkovém domě v Humpolci čestné uznání ve své kategorii.

Více
 

Příspěvek v regionální příloze MF DNES redaktorky Michaely Šímové si všímá historie areálu budov hotelu, postupu rekonstrukce, která přeměnila zchátralý objekt na luxusní hotel a přikládá názory osobností, které "byly u toho".

Více
 

Rádi jsme na slavnostním otevření hotelu přivítali senátora za kraj Vysočina pana Vítězslava Jonáše. Svým projevem dodal vážnost této příležitosti a na svých internetových stránkách se o tom neopomněl zmínit.

Více
 

Příspěvek Evy Bártíkové v Deníku popisuje nově otevřený hotel jako velký přínos pro historické centrum a Třebíč vůbec a popisuje atmosféru slavnostního otevření.

Více
 

Vysílání Události v regionech (Praha) vysílané na ČT v pondělí 16.8.2010 - v části pořadu, která se týká evropských dotací. V zpravodajském příspěvku Radovana Daňka vystupuje městský architekt Ing.Arch. Lubomír herzán a znalec Třebíčské historie Prof. Rudolf Fišer.

Více
 

Slavnostní otevření hotelu zaznamenal i regionální tisk. Příspěvek v Horáckých novinách od účastníka redaktora Milana Nohy dává akt otevření hotelu do souvislosti s předvolebním hemžením politických seskupení ucházejících se o vliv na radnici... regionálním

Více
 
 
Rezervace
Příjezd:
Odjezd:

Aktuality

Využijte slevy na ubytování v našem hotelu. Vysočina a Třebíč je dobrý tip lokality na víkendový ...

Více

 

Věnujte zážitek dvoudenního pobytu v malebném prostředí Vysočiny a památkové zóny UNESCO!

Více

 

můžete si vybrat některý z originálních zážitkových balíčků

Více

 

Relaxace v sauně při ubytování na Vysočině v našem hotelu pomůže překonat nástrahy chladného počasí

Více

 

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pište, odpovíme Vám

Vaše zpráva byla odeslána na recepci hotelu

E-mail:*

Vaše zpráva:*

Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné